komail
05 دی 1401 - 14:15

عرضه تخم مرغ در میادین تره بار طبق نرخ صورت جلسه

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران گفت: هنوز نرخ مصوب تخم‌مرغ اعلام نشده و ناچاریم تا زمان ابلاغ نرخ مصوب، تخم‌مرغ را طبق نرخ صورت‌ جلسه عرضه کنیم.

به گزارش خبرگزاری مهر، ایوب فصاحت مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران با اشاره به وضعیت عرضه تخم مرغ در میادین میوه و تره بار اظهار کرد: تغییر قیمتی در این زمینه ایجاد شده که هنوز به طور مصوب اعلام نشده و باید حتماً به صورت مصوب اعلام شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران با اشاره به تأمین تخم مرغ میادین از سوی اتحادیه مرغداران میهن گفت: این اتحادیه مباشری داشت که تخم مرغ را درب غرفه‌های میادین میوه و تره بار تحویل می‌داد، اما ظاهراً قرار بر این است که رویه تغییر کند.

وی ادامه داد: مقرر شده تخم مرغ از درب مرغداری به ما تحویل داده شود، لذا باید تشکیلات و شرایط حمل و نقل فراهم شود تا بتوانیم سریع، تحویل تخم مرغ را انجام دهیم.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران تصریح کرد: با توجه به این موضوع باید قیمت مصوب اعلام شود و مورد پذیرش همه باشد تا بار را تحویل دهند؛ با پیگیری‌های صورت گرفته، مدیرکل بازرسی وزارت جهاد کشاورزی و مرغداری میهن اعلام کردند بار را تحویل می‌دهند، اما باید نرخ را نیز اعلام کنند. ما طبق نرخ صورت جلسه ناچاریم تخم مرغ را عرضه کنیم تا مردم دچار مشکل نشوند تا شرایط و قیمت مصوب اعلام شود و بتوانیم تخم مرغ را بر اساس این نرخ در میادین عرضه کنیم.

منبع: مهر
شناسه خبر: 935734