komail
23 آذر 1401 - 10:47

دره فرحزاد عاری از معتادان متجاهر شد

دبیر قرارگاه اجتماعی شهر تهران از عاری شدن دره فرحزاد از معتادان متجاهر خبر داد و گفت: این رود دره تبدیل به یکی از بزرگترین اماکن تفریحی و توریستی خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، برنامه بازدید از آخرین وضعیت ساماندهی و طرح ژینایی روددره فرحزاد صبح امروز با حضور محمدامین توکلی‌زاده معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، علیرضا جاوید معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران، احمد احمدی صدر دبیر قرارگاه اجتماعی شهر تهران، احسان شریفی شهردار منطقه ۵، مهدی صالحی شهردار منطقه ۲ و چند نفر از معاونان و مدیران شهری به میزبانی شهرداری منطقه ۵ برگزار شد.

احمدی صدر در ابتدای جلسه گفت: دره فرحزاد به همت قرارگاه اجتماعی شهرداری تهران و هم افزایی همه اعضا امروز پس از سالیان سال، عاری از معتادان متجاهر شده و یکی از مشکلات بزرگ مردم در این منطقه مرتفع شده است اما لازم است با مشارکت و همیاری و هم افزایی هر چه بیشتر سایر معاونت‌های شهرداری تهران، این رود دره تبدیل به یکی از بزرگترین اماکن تفریحی و توریستی و نشاط آفرین برای شهروندان تهرانی و مهمانان عزیزمان از سراسر کشور باشد.

سپس شهرداران مناطق ۲ و ۵ پیرامون آخرین وضعیت ساماندهی طرح روددره توضیحاتی را ارائه دادند. معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران نیز راهکارهایی را پیرامون حل برخی مشکلات حقوقی طرح روددره فرحزاد مطرح کردند و تماس‌هایی را برای حل برخی از مشکلات موجود با برخی از مسئولان حوزه شهری و اجتماعی انجام دادند.

توکلی‌زاده نیز در این جلسه ضمن قدردانی از زحمات صورت گرفته برای ساماندهی طرح روددره فرحزاد، نکات مورد نظر خود را اعلام و بر ضرورت سرعت بخشیدن به اجرای این طرح تاکید کردند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 909913